KONST / Litografier / Grafiskt blad 13989369
nr 1398 9369
Vladimir Kamendy
(1955-2014), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Ibiza evening". Signerad, numrerad 22/50. Bladets mått: 60x88 cm, oramat löst blad
Vladimir Kamendy, svensk-slovakisk konstnär född i Bratislava 1955, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 maj 2021
kl 20:35:20
20/5 20:25:51
Vladimir Kamendy
Läs mer om Vladimir Kamendy